آیپداخبار و تازه‌ها

iPad Magic Keyboard برای پیش‌خرید در آمازون عرضه شد

این هفته چندین نشریه خبر دادند که صفحه کلید Magic Magic iPad برای پیش‌خرید در آمازون عرضه شده. این صفحه در واقع از زمان معرفی صفحه کلید جادویی در آنجا بوده است. اما با این حال، جزئیات مربوط به وزن و تاریخ انتشار نشان می‌دهد این محصول بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

صفحه‌کلید جادویی اپل Magic Keyboard یکی از جدیدترین لوازم جانبی اپل است که ترکیبی از صفحه‌کلید دارای نور پس زمینه و trackpad لپ‌تاپ یکپارچه با یک حالت مغناطیسی هوشمند است. این محصول در 18 مارس ، در کنار iPad iPad Pro 2020 معرفی شد. با این حال، در حالی که iPad Pro اکنون بدست اولین خریداران رسیده ، صفحه کلید Magic به طور رسمی قرار نیست تا ماه مه عرضه شود. (به یاد داشته باشید: iPadOS 13.4 به طور کامل از موس و ترک پد‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌کند.)

با این حال اگر به سایت آمازون آمریکا نگاه کنید ، تاریخی برای عرضه نهایی مشخص نشده است. اگر در سایت‌های آمازونسایر کشورها جستجو کنید، در انگلستان تاریخ عرضه نهایی را برای 30 مه را مشخص کرده . با این وجود هیچ اعتمادی به این تاریخ نکنید. این نکته برای محصولات جدید بین شعبه‌های آمازون بسیار مرسوم است و تقریباً هیچ وقت اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ صحیح عرضه نهایی ندارند. با توجه به اختلال بوجود آمده بخاطر ویروس کرونا در زنجیره تأمین قطعات ، بعید نیست که حتی اپل تاریخ دقیقی برای در دسترس قرار گرفتن این محصول نداشته باشد

یکی از جزئیات فنی این صفحه کلید که اپل هنوز مرموزانه از آن حرفی به‌میان نیاورده، وزن آن است. طراحی هوشمندانه مغناطیسی و حالت ضد تعادل «شناور» باعث شده است تا بسیاری بر باور باشند که صفحه کلید جادویی جدید بسیار سنگین خواهد بود. عدم تمایل اپل برای اعلان وزن این محصول ، فقط باعث دامن زدن به این گمانه‌زنی‌ها شده است.

در همین حین، لیست آمازون می‌گوید وزن حمل و نقل برای صفحه کلید هوشمند 12.9 اینچی 1.09 کیلوگرم است. وزن آیپد پرو 12.9 اینچی 641 گرم است ، بنابراین در نگاه اول این صفحه‌کلید جانبی جدید بسیار سنگین است. با این حال ، دوباره باید به این نکته اشاره کرد که آمازون لزوما دسترسی دقیقی به اطلاعات محصولات عرضه نشده، ندارد.در این موارد اپل باید به فروشندگان اطلاعات محصولات جدید را بگوید تا آنها بتوانند زنجیره حمل و نقل و توزیع خود را به طور مناسب تنظیم کنند. این امر در شرایطی است که آمازون همان آمار 2.41 پوندی را هم برای وزن کالا و هم برای وزن حمل و نقل در لیست قرار می دهد.

آنها در واقع وزن خود محصول را نمی دانند. بیایید فرض کنیم بسته‌بندی یک سوم وزن کل محصول را به خود اختصاص می‌دهد. یعنی صفحه‌کلید جدید در حدود 700 گرم است. صفحه‌کلید هوشمند تاشو آیپد 12.9 اینچی موجود 407 گرم است. البته، اعداد و ارقامی که اینجا حساب کردیم تخمین زده شد، اما به نظر می‌رسد صفحه‌کلید جادویی جدید به طور قابل توجهی از نزدیکترین خواهر و برادرش سنگین‌تر باشد، ولی قطعا وزن آن بیشتر از یک کیلوگرم، نخواهد بود. ما باید منتظر بررسی های رسمی باشیم تا کاربران به وزن واقعی این محصول در زمان عرضه نهایی، چه واکنشی نشان می‌دهند.

نظر شما چیست؟

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا