آیپداخبار و تازه‌هالوازم جانبی

AirPods X قیمت، ویژگی‌ها، زمان عرضه

ممکن است AirPods x معنای برند AirPods را تغییر دهد

طبق شایعات اخیر، AirPods بعدی اپل که با نام AirPods X بر سر زبان‌ها افتاده. برای پیوستن به خانواده AirPods در آینده نزدیک آماده می‌شود، به نظر می‌رسد AirPods X بخشی از نقشه اپل است تا درنهایت شرکت Beats (که چند سال پیش از چهره معروف صنعت موسیقی یعنی Dre خریداری شده بود) را با برند AirPods جایگزین کند.

پیش از این مدل با نام AirPods Pro Lite نیز در شایعات یاد می‌شد. این هدفون‌های جدید افرادی که AirPods Pro را دوست دارند، اما می خواهند هدفون هایی با قیمت مناسب‌تر داشته باشند را هدف گرفته است.

این مدل یکی از سه هدفونی‌است که شایعه شده اپل امسال نقشه‌ معرفی آن را در سر می‌پروراند. شنیده‌ها حاکی از آن است که AirPods 3 می تواند در فصل دوم ۲۰۲۰ وارد بازار شود و طراحی شبیه AirPods Pro خواهد داشت ، اما فاقد قابلیت حذف صدای مزاحم یا noise-cancellation است، با این حال از حسگرهای حساس به فشار برای مکث و پخش صدا در کناره‌های بدنه هدفون همانند AirPods Pro بهره خواهد برد.

همچنین شایعات دیگر، خبر از هدفون‌های روگوشی و حرفه‌ای اپل می‌دهند که بسیار گران‌ترند و قیمتی در حدود 350 دلار خواهند داشت.

قیمت AirPods X

یکی از شایعات مهم AirPods X از توسط تحلیلگر حوزه فناوری، جان پروسر مطرح شده، عرضه این مدل را با قیمتی نزدیک به 200 دلار را محتمل می‌داند . شاید انتخاب هوشمندانه‌ای باشد، زیرا این امر باعث می‌شود آنها ارزان‌تر از AirPods Pro با رقم 249 دلار باشند و در عین حال نزدیک به AirPods با کیس شارژ بی‌سیم (199 دلار) و گران تر از AirPods معمولی با 159$ معمولی باشند.

تاریخ معرفی AirPods X

به نظر آقای پروسر اپل برای تولید AirPods X در سپتامبر یا اکتبر امسال برنامه‌ریزی می‌کند، که نشان می‌دهد اپل قصد دارد آن را در كنار آیفون 12 در سپتامبر سال 2020 معرفی كند. البته ممکن است نیازی به یک رویداد ویژه برای رونمایی از نسل بعدی AirPods نباشد.

شایعات پیرامون AirPods X

پروسر می‌گوید برای تصور بهتر AirPods x فکر کنید دارید با Beats x موسیقی گوش می‌کنید، با این تفاوت که Beats X هدفونی کاملاً بی سیم نیست و همین امر باعث می شود این ویژگی بتواند تعریفی از معنای نام تجاری AirPods را روشن کند. Beats X یک جفت گوشواره است، بهمراه یک سیم که دور گردنتان پیچیده می‌شود و از طریق تراشه W1 اپل به صورت بی سیم به دستگاه شما متصل می شوند.

و حالا با ورود AirPods X “پایان هدف: مرحله ضرب و شتم” این پایان آن ترکیب است.

ویژگی‌های AirPods X

حرکت از یک طراحی کاملاً بی سیم و عدم وجود “Pro” در نام ، نشانگر این است که ممکن است AirPods X بیشتر شبیه AirPods معمولی باشد و ویژگی های حذف صداهای مزاحم یا حالت شفافیت AirPods Pro را نداشته باشد.

به گفته Prosser از آنجایی که این هدفون در ابتدا بنام AirPods Pro Lite بر سر زبان‌ها افتاد، ما مطمئن نیستیم که آیا فاقد همه این ویژگی‌ها باشد. بخصوص که حالت شفافیت برای افرادی که مشغول کار هستند، فوق العاده مفید خواهد بود.

نظر شما چیست؟

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا