اخبار و تازه‌ها

آیفون: محبوب‌ترین تلفن هوشمند نوجوانان آمریکا

آیفون مدتهاست که محبوب ترین تلفن هوشمند میان نوجوانان ایالات متحده آمریکا است و بعید است که این واقعیت به زودی تغییر کند. به خصوص وقتی داده‌های جدید که داده های جدید پیپر سندلر نشان می‌دهد که 85٪ از نوجوانان آمریکا صاحب یک آیفون هستند.

اوضاع برای آینده حتی جالب‌تر به نظر میرسد. 88٪ از شرکت کنندگان این نظرسنجی انتظار دارند كه روی تلفن هوشمند بعدی‌ خود آرم اپل قرار داشته باشد. هر دو این عددها، بالاترین رقم ثبت شده توسط پیپر سندلر است که نشان می‌دهد آینده برای آیفون اپل بسیار روشن است.

در حالی که ممکن است در مدل کسب و کار سرویس محور جدید اپل، نوجوانان بزرگترین مشتری مورد هدف نباشند، این نکته چندان حائز اهمیت نیست. حداقل حالا نه. توانایی اپل در قانع کردن نوجوانان به وارد شدن در اکوسیستم اپل به این معنی است که آنها احتمالاً در بزرگسالی کاربران آیفون باقی می‌مانند – و سپس شروع به خرج کردن پول برای مواردی مانند Apple TV + ، Apple Music ، iCloud و موارد دیگر می‌کنند.

برعکس ، تنها 8٪ از نوجوانان انتظار داشتند که تلفن بعدی آنها به سیستم‌عامل اندروید مجهز شود.

همچنین 52٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه آنها صاحب AirPods بی‌سیم اپل هستند.

نظرسنجی پیپر سندلر میان 5200 نوجوان با میانگین سنی حدود 16 سال صورت گرفت. درآمد متوسط خانواده های آنها حدود 65000 دلار بود. بنابراین این بچه‌ها از خانواده‌هایی با سطح درآمدی بالا نیز نبودند.

نظر شما چیست؟ آیا شما انتظار دارید تلفن‌هوشمند آینده شما آیفون باشید یا اندروید؟

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا