اخبار و تازه‌ها

نقشه اپل مراجعه به مراکز تست کرونا را آسان می‌کند

اپل با راه‌اندازی یک صفحه اختصاصی ثبت نام برای ارائه‌دهندگان خدمات مراقبت‌های بهداشتی و سازمان‌های مرتبط، امکان مشخص کردن مراکز تست و خدمات مراقبتی COVID-19 را در برنامه Apple Map آسانتر می‌کند.

این امکان که روز شنبه راه‌اندازی شد، امکانی را برای ارائه‌دهندگان مراقبت های بهداشتی، آزمایشگاه‌ها و سایر مراکز مرتبط فراهم می کند تا اطلاعات مربوط به مکان‌های تست و مراقبت مربوط به ویروس کرونا را ارائه دهند. پس از ارسال، این مراکز تست coronavirus به Apple Maps اضافه می‌شوند، جایی که قابلیت جستجو دارد و به کاربران امکان می‌دهد دقیقاً مانند سایر مشاغل برای مراجعه آن را مسیریابی کنند.

در صفحه ثبت‌نام اپل به شرکت‌ها توصیه می‌کند در یک فرمت CSV‌، لیست و اطلاعات مربوط را آپلود و پر کنند. داده‌های مورد نیاز شامل نام ارائه‌دهنده، جایی که در آن قرار دارند‌، اطلاعات تماس، نشانی اینترنتی خاص COVID-19، وضعیت، ساعت‌هایی که در امکان تست و ارائه خدمات وجود دارد و اطلاعاتی تماس را در سایت ارسال کنند.

پس از پر کردن فرم و ارسال از آدرس ایمیل تجاری به Apple، این اطلاعات توسط تیم اپل بررسی می‌شود. مشخص نیست چه مدت طول خواهد کشید تا لیست‌ها پس از ارسال در نقشه اعمال شوند، اما اپل این حق را دارد که برای سؤالات بیشتر با ارسال کننده تماس بگیرد.

اسامی تأیید شده با آرم قرمز پزشکی به اپل مپ اضافه خواهند شد و کارت ارائه اطلاعات بیشتر در مورد آن به عنوان یک سایت تست COVID-19 نشان داده خواهد شد.

افتتاح این صفحه در پی اعلامیه‌ای در روز جمعه اتفاق افتاد که اپل و گوگل اعلان کردند که برای راه‌اندازی یک سیستم “ردیابی تماس” COVID-19 همکاری می‌کنند ، که می تواند به کاهش نقطه اوج شیوع این بیماری کمک کند.

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا